BPZ-FP-600/200-45 METAL FACE PLATE WITH CUT-OUT 45 200X600
22,13  VAT incl.
VAT incl. (21%)
Part No: 286686
Brand: EATON
4 in stock
Delivery
Delivery time 3-5 working days.
50k products
For your home.
Support
Fast support.
Quality
Top product brands.
Description
97453/Ź7 OSŁONA BPZ-FP-600/200-45 286686 286686 SZT MOELLER
Additional information
Weight 0,994 kg
Dimensions 520 × 200 × 10 mm
Suitable for enclosure building width
600mm
pa_material
Steel
Number of height units
0
Surface finishing
Powder coating
Suitable for enclosure building height
0mm