ISFT250FPAV 3P FUSE DISCONNECTOR M10 FUPACT
190,66  VAT incl.
VAT incl. (21%)
Part No: LV480804
Brand: SCHNEIDER ELECTRIC
1 in stock
Delivery
Delivery time 3-5 working days.
50k products
For your home.
Support
Fast support.
Quality
Top product brands.
Description
ROZŁ.FUPACT ISFT250FPAV 3PM10
Additional information
Weight 2,5 kg
Dimensions 350 × 200 × 150 mm
Cable entry
Other
Rated permanent current Iu
250A
Number of poles
3
Conditioned rated short-circuit current Iq
80kA
Degree of protection (IP), front side
IP3X
Suitable for fuses
NH1
Type of electrical connection of main circuit
Screw connection
Type of control element
Other
Rated short-time withstand current lcw
8.6kA
Max. rated operation voltage Ue AC
690V