R-S3-UNO-10+/15 UNO UNIVERSAL DOWEL WITH SCREW FI 10 PCS.
2,60  VAT incl.
VAT incl. (21%)
Part No: R-S3-UNO-10+/15
Brand: RAWLPLUG
5 in stock
Delivery
Delivery time 3-5 working days.
50k products
For your home.
Support
Fast support.
Quality
Top product brands.
Additional information
Weight 0,504 kg
Dimensions 172 × 240 × 50 mm
Color
Grey
Model
Universal anchor plug
With screw
Yes
Length
50mm
pa_material
Plastic
Drill hole diameter
10mm
Drill hole depth
70mm