SK40-2.8211 “P08 40A 0-1 3P CAM SWITCH 40A 3P B/O IP65 DRIVE RED/YELLOW LOCKABLE
37,34  VAT incl.
VAT incl. (21%)
Part No: SK40-2.8211P08
Brand: SPAMEL
5 in stock
Delivery
Delivery time 3-5 working days.
50k products
For your home.
Support
Fast support.
Quality
Top product brands.
Description
SK40-2.8211P08 ŁĄCZNIK KRZYWKOWY 40A, ROZŁĄCZNIK 0-1 (3 – BIEGUNOWY), MOCOWANIE DO PULPITU CZOŁO ZA
Additional information
Weight 0,184 kg
Dimensions 90 × 70 × 70 mm