SP22-LZ-230-BA9S”. SIGNAL LAMP GREEN 230V BULB STANDARD
14,31  VAT incl.
VAT incl. (21%)
Part No: SP22-LZ-230-BA9S.
Brand: SPAMEL
3 in stock
Delivery
Delivery time 3-5 working days.
50k products
For your home.
Support
Fast support.
Quality
Top product brands.
Additional information
Weight 0,0297 kg
Dimensions 50 × 50 × 70 mm