BPZ-FP-600/150-BL SOLID METAL FACEPLATE 150X600
18,61  VAT incl.
VAT incl. (21%)
Part No: 286683
Brand: EATON
9 in stock
Delivery
Delivery time 3-5 working days.
50k products
For your home.
Support
Fast support.
Quality
Top product brands.
Description
97453/Ź4 OSŁONA BPZ-FP-600/150-BL 286683 286683 SZT MOELLER
Additional information
Weight 0,001 kg
Dimensions 2 × 1 × 5 mm
Suitable for enclosure building width
600mm
pa_material
Steel
Number of height units
0
Surface finishing
Powder coating
Suitable for enclosure building height
0mm